İzmirde Araba Kiralama Hakkında Bilmeniz Gerekenle

İzmirde Araba Kiralama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İzmir'de Araba Kiralama

    

Alaşahandan araba kiralamak, araba sahibi olmak gibidir İzmir'de seyahat ederken çok fazla özgürlük ve rahatlık sağlar. Kendi hızınızda seyahat edebilir, sık sık manzaraya girebilir ve toplu taşıma ile ulaşılması zor olan yerlere gidebilirsiniz. Ancak, İzmir'de araba kiralama hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler var. Bu farklılıkları önceden bilmek, size biraz para ve belki de büyük bir baş ağrısından bile kurtarabilir.


İzmir'in önde gelen kiralık araba şirketi Alaşahan oto kiralama, Her zaman aracımızı önceden rezerve ediyoruz. Gezinin planlama aşamasında, tüm büyük şirketlerin fiyatlarını kontrol eder ve en iyi fiyatı seçer. Beş şirketin fiyatlandırılması fazladan zaman alır, ancak fiyatlar promosyonlara, arz ve talebe bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir ve bu ekstra işi para kazanmak için yapmaya değmiştir. Belirli bir şirket için bir tercihimiz yok, sadece en iyi anlaşma istiyoruz. Birden fazla şirketin maliyetini fiyatlandırma fikrinden hoşlanmıyorsanız, seyahatiniz için size en iyi oranları bulabileceğiniz ALAŞAHAN' ı kullanabilirsiniz . Kiralık Araba Fiyatını Etkileyen 2 Faktör Kiralama süresinin süresi ve aracın büyüklüğü gibi fiyatı belirleyen bariz faktörler vardır. Ancak, farkında olmadığınız bazı faktörler de olabilir. Manuel vs otomatik İzmir'deki manuel araçlar, otomatik araçlardan çok daha yaygındır. Bir otomatik araç kiralayabilirsiniz, ancak bu araçlar manuel bir araca göre% 50 daha fazla olabilir. Farklı Pick-Up ve Drop-Off Konumları Bazen bir yerde bir araba almak ve farklı bir yere bırakmak mantıklı.

Daha yüksek hacimli arabalara sahipler, bu yüzden bir araba için beklemiş olduğunuz veya rezerve etmediğiniz bir araba sınıfıyla (yukarıda fotoğrafta olduğu gibi) sıkışmış olma ihtimaliniz azalır. Ve son olarak, bu küçük dükkanlar da saatlerce azaldı. Bu yerlerin çoğunda saat 9'dan önce ya da akşam 5'den önce bir araba almayı ya da bırakmayı beklemeyin. Havalimanı veya tren istasyonundaki ekstra ücretin uygunluğa değip değmeyeceğine karar vermek size kalmıştır.