İzmir Havalimanında Oto Kiralama İçin Yapmanız Gerekenler

İzmir Havalimanında Oto Kiralama İçin Yapmanız Gerekenler

Araç kiralama hizmetini izmir havalimanı oto kiralama şirketi ya da bir havaalanı dışı şirketiyle mi rezerve edeceğinize karar vermek, araç kiralamanın birçok yönü için önemli bir husustur, ancak özellikle de çalışma saatlerinin dışında aracınızı alıyorsanız.

Her zamanki ikilemi, havaalanı kiralama şirketlerinin daha uygun, havaalanı dışı tedarikçilerin ise daha ucuz olması. Genel olarak, tesis dışındaki depolar ücretsiz servis ve toplama hizmetleri ile potansiyel müşteriler için kolaylık sağlamak için ellerinden geleni yapar. Ancak, geç saatlerde veya tek bir saatte uçuyorsanız, bir havaalanı markasının biraz daha yüksek fiyatı buna değer. Terminallerde bulunan kiralık tezgahlar genellikle havalimanı olduğunda, yani günde 24 saat veya son uçuşunuz gelene kadar açıktır.

Bu, uçuşunuzdan sonra yola çıkmayı çok daha kolaylaştırır ve sadece hayatı daha da kolaylaştırır .

Gaziemir Araç kiralama ofisimiz Havalimanı çevresinde

Seyahat planlarınız değişirse, örneğin uçuşunuz ertelenirse veya bir şey olursa, bir havaalanına veya şehir deposuna zamanında ulaşamayacağınız anlamına gelir, kiralık şirketi veya rezervasyon temsilcinizi aramak ve izin vermek her zaman iyi bir fikirdir. biliyorum.

Bir şeyleri çözebilirler ve nadiren yapamayabilirler – ama temas halinde olmak daha iyidir. Yanınızda cep telefonu yoksa, her zaman bir ödemeli telefon için bozuk para bulundurmayı unutmayın. izmir havalimanı oto kiralama Bu nedenle, kira onayınızı irtibat numaraları, adresler ve ilgili tüm bilgilerle birlikte yazdırmak her zaman önemlidir.

Seyahat sigortası, işlerin güneye gitmesi ve başka bir şirketle yeniden görüşmeniz gerektiğinde, olması gereken bir başka iyi şey.

Pek çok kiralama şirketi, belirli saatlerde alımların (belirli zamanlar arasında) yapılmasından sonra izin vermektedir, ancak genelde ek ücret alınmaktadır.

Planlarınız değişirse ve kapanmadan önce orada olmayacağınızı önceden bilirseniz, bu iyi bir haberdir – tamamen yeniden rezervasyon yapmak yerine ve belki de bir depozito kaybetmek yerine, rezervasyon danışmanınızı arayabilir ve ne zaman alacağınız konusunda düzenleme yapabilirsiniz.

Elbette, ücretler şirketler arasında değişiklik gösterir, ancak 30-40 TL iyi bir rehberdir. Tabii ki, saatler sonra bırakmanız gerekiyorsa, ödeyeceğiniz başka bir ücret alınacaktır!